Pieniądz rządzi światem

Jakie są ceny kredytów przez SMS?

Pieniądze z VIA SMS

W ostatnim czasie niezwykle często mówi się o pożyczkach SMS. Jednak bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt tego typu pożyczki, a jest to bardzo istotna informacja dla klientów. W tym wpisie postaram się omówić ile kosztuje tego typu kredyt. Wszystkie informacje czerpałem z witryny: mini credit opinie.

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że cena kredytu głównie zależy od firmy, która go udziela. Z tego powodu nie będę opierał się na jednej ofercie, ale na dwóch różnych, a dokładniej mówiąc na ofertach kredytowych: SMS Kredyt i VIA SMS. To powinno uczynić ten artykuł bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt pożyczki zależy od okresu na jaki kredyt zaciągamy. Domyślnym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Z tego powodu podam wam jakie są koszta kredytu na właśnie taki czas.

SMS Kredyt ma oprocentowanie o wysokości 25,5 procent. Oznacza to, że pożyczając 200 złotych po miesiącu będziemy musieli spłacić 251 złotych. Koszt kredytu w takiej sytuacji wyniesie pięćdziesiąt jeden złotych.

VIA SMS posiada o wiele niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 %. Czyli pożyczając dwieście złotych zostaniemy zmuszeni oddać 225 złotych, czyli koszt pożyczki będzie równa dwadzieścia pięć złotych.