Pieniądz rządzi światem

Pożyczki przez SMS

Gotówka

Kredyty zaciągane przez SMS cieszą się coraz większą popularnością, dlatego postaram się je opisać w tej kategorii, aby już dłużej nie były dla was ogromną niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych kredytów jest duża łatwość ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka smsów i gotówka znajdzie się na naszym rachunku bankowym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy tego typu forma pożyczki debiutowała na rynku cena takiej pożyczki była bardzo duża, z tego powodu większość osób zraziło się do pożyczki przez SMS.

Warto jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i kredyty SMS mają już oprocentowanie podobne do tradycyjnych chwilówek. Możecie się o tym przekonać odwiedzając witrynę www: pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Oznacza to, że już nie powinniśmy się bać tego typu kredytów oraz możemy z nich korzystać gdy zabraknie nam gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która oferuje takie kredyty powinniśmy zrobić rozeznanie na rynku, ponieważ różnice w ofercie poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Powinniśmy też pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na niezwykle krótki okres. Zazwyczaj na jeden miesiąc. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty, ale jest związana z dodatkowymi opłatami.