Pieniądz rządzi światem

Zalety debetu na koncie osobistym

Bocian pożyczki

Pożyczki bankowe to bardzo dobry sposób na kupno droższych towarów lub zagwarantowanie sobie płynności finansowej w czasie trudniejszych miesięcy. Niestety częste składanie wniosków o kredyt jest dość niewygodne, ponieważ jest związane z koniecznością wizyt w banku oraz za każdym razem podpisywania umów. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest debet na rachunku osobistym.

Debet na rachunku osobistym daje nam możliwość skorzystania z pieniędzy, których nie posiadamy, czyli teoretycznie debet działa jak pożyczka. Różnica polega na tym, że po zapasowe środki możemy sięgnąć w dowolnym czasie bez potrzeby kontaktu z bankiem oraz oczekiwania na decyzję o kredycie. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na rachunku i będziemy mieli dodatkową gotówkę pod ręką przez wiele lat.

Bocian pożyczki

Oczywiście debet na koncie bankowym ma także inne zalety. Najistotniejszą zaletą jest małe oprocentowanie zadłużenie. Dzięki czemu koszt takiego kredytu jest dużo mniejszy niż koszt standardowego kredytu gotówkowego. Plusem jest także brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Oznacza to, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a uregulować ten dług dopiero za kilka miesięcy.

Jednak debet na rachunki bankowym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim osobom polecam pożyczkę Bocian: bocian pożyczki oponie